Technologia

Ekologiczne i ekonomiczne

aduro schematPiece kominkowe Aduro to wyjątkowe połączenie starannie dopracowanego designu, solidności wykonania i nowoczesnej technologii zapewniającej wysoką efektywność pracy i jednocześnie komfortu obsługi. Piece Aduro swój niepowtarzalny wygląd zawdzięczają parze duńskich projektantów - Torbenowi Madsen i Casperowi Storm, których ambicją było stworzenie urządzeń nowoczesnych w wyglądzie, przyjaznych dla środowiska jak również atrakcyjnych cenowo.

Szeroki wybór modeli zaspokoi nawet nabardziej wybredne gusta. Doskonała relacja jakości do ceny czyni je bezkonkurencyjnymi w klasie piecyków kominkowych premium. 

 

Ecolabel

ecolabelPosiadany przez piecyki Aduro certyfikat Ecolabel oznacza, iż można zredukować ich moc grzewczą do 3 kW bez negatywnego wpływu na czystość spalania. Nie musimy więc dobierać piecyka dokładnie do wielkości pomieszczenia, które ma ogrzewać, bo nawet pracując na 50% swojej mocy będzie pracował ekologicznie i wydajnie.

 

CO2

co2Palenie drewnem jest neutralne pod względem emisji CO2. Mogą Państwo palić w kominkach Aduro ze spokojną świadomością, iż nie przyczyniają się do wzrostu ilości dwutlenku węgla w atmosferze. Drzewo w trakcie swojego życia pochłania z atmosfery co najmniej taka ilość CO2, jak to, co emituje następnie do atmosfery spalane jako drewno opałowe.