Jak wybrać właściwy dla nas piec kominkowy?

Aduro 9-3 whiteDecydując się na zakup piecyka kominkowego należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jakość produktu, jego wydajność oraz zaproponowane przez producenta rozwiązania techniczne. Ważne też by design piecyka komponował się z wnętrzem, w którym będzie się prezentował. Zatem warto poszukać wytwórcę, który zagwarantuje wygodę i oszczędność użytkowania, a także szeroki wachlarz wzorniczy.

Aduro SzufladaTe wszystkie wytyczne posiada piecyk kominkowy firmy Aduro, który jest łatwy, wygodny i czysty w użytkowaniu, wyróżnia się oryginalnym wyglądem, zapewnia oszczędność oraz dba o środowisko.

Dzięki nowoczesnemu systemowi Aduro-tronic piecyk kominkowy automatycznie steruje procesem spalania, czyli inteligentnie dopasowuje intensywność dopływu powietrza do urządzenia podczas spalania drewna.Za sprawą duńskiego patentu nie trzeba co chwilę kontrolować tego, co dzieje się w piecyku. Automat można oczywiście wyłączyć i ustawiać piecyk ręcznie.

Aduro PaleniskoAduro czopuchPonadto Aduro-tronic dba o oszczędność drewna używanego do palenia gdyż system ten maksymalnie wydłuża okres czasu między kolejnymi sesjami załadunku tego surowca do piecyka intensywnie podtrzymując żar ognia. Zmniejsza to zużycie szczapek nawet o 40 procent, natomiast zwiększa efektywność spalania do 80 procent. Z pełną odpowiedzialnością można zatem określić ten piecyk jako bardzo wydajny i ekonomiczny.

Niewielka ilość sadzy decyduje natomiast o tym, że piecyk kominkowy Aduro jest przyjazny dla środowiska.

Wskazane cechy grzejnika mówią same za siebie – oto piecyk na miarę XXI wieku: efektywny, innowacyjny i gustowny.

Aduro PopielnikWięcej informacji na temat nowatorskich piecyków kominkowych jest dostępnych na stronie: www.omikron-kominki.pl.